Etiópia 2014 očami Aron"MITU"

Určite si každý z Vás pamätá na to "zlaté dievča s kučeravými vlasmi z východného Slovenská" a keď nie, tak už si bude :)

Každý rok je iný, jedinečný. Keď končí rok všetko si v hlave premietnem, teda ako začal a dnes končí. Poďakujem sa za všetky dni v roku, za všetkých ľudí čo som stretla a za splnené sny. A tak to opäť začína, nové želanie a nejaké to predsavzatie :) toto robím, môžem povedať, odkedy som začala vnímať čas, teda už nejaký ten čas. 

Presne tak, čas je veľmi dôležitá časť nášho života, plánujeme, očakávame, snívame… mne ide to snívanie najlepšie, neviem ako Vám. Snívala som vždy o tom, že raz budem vedieť, čo správne si zaželať ale tak, aby sa to splnilo a ja by som bola naozaj šťastná. 

Toto leto sa mi splnil sen, o ktorom som si najprv myslela, že nie je možné, aby sa splnil.

VIAC

Read More

Cannafest 2014

V sobotu 8.11.2014 sme boli na návšteve v Prahe, kde sme mali možnosť bližšie spoznať rastlinku pod názvom Cannabis / Hemp / Konope... 

Účasť bola vysoká, veková kategória od 3 rokov... Mnoho národností, priateľská, pozitívna atmosféra, kvalitný program : prednášky pod vedením špičkových odporníkov z oblasti medicíny, stavebníctva a iných odvetví,  workshopy - tvorivé dielne pre deti, čitárne, premietanie filmov, obchodné značky, jedlá a nápoje, stavebný materiál, oblečenie, výroky a obrazy známych osobností zo sveta, ale hlavne z Čiech, kozmetika, náhrada za plast, podpísovali sa petície o legalizácii tejto bylinky, predávali sa semienka a pestovateľské potreby a mnoho ďalších aktivít.    

VIAC

Read More